Tel: +90 346 222 04 59

Fab: +90 346  218 19 18

Hakkımızda

Kayalar Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı

1964 Sivas doğumludur. Kayalar Orman Ürünleri, 1962 yılında Kayalar Kereste Orman Ürünleri olarak babası tarafından küçük bir atölyede kurulmuş 1987 yılında bu işletme 'a geçmiştir. Küçük bir işletme olarak ticari hayatına başlayan Kayalar Orman Ürünleri, bugünlerde iç piyasadaki başarısını uluslararası arenaya da taşımıştır. Kayalar Orman Ürünleri, Türkiye'nin hemen her bölgesine orman ürünleri ve plywood satışı yapmaktadır.

 

 Misyonumuz 


Müşteri memnuniyetini hedef alan, doğayla barışık, ekolojik ve dünya kalite standartlarında ürün sunmayi ilke edinen, istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunan, çalışan personelinin iş güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak büyümeye odaklanan bir şirket olmak. 

Vizyonumuz 

Ağaç ürünleri sektöründe yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet edebilen etkili ve güçlü bir konumda olmayı sürdürmek, piyasaya yön vermek ve lider olmak. 

Kalite Politikamız 

Kurulduğu yıldan bu yana hammadde alımlarından üretim hattına, satış ve satış sonrasına kadar tüm birimlerde eğitimli, yetkin ve özverili çalışan personeliyle, üretiminde kaliteden ödün vermemeyi ve uluslararası standartlarda üretim yapmayı ilke edinmiştir. 

Telif Hakkı 2013-2014 Kayalar Orman Ürünleri Nakliye İnşaat Tic. ve San. A.Ş'ye Aittir.

M.Ali EYMİR
Online : 1 | Bugün : 5 | Toplam : 148237